Cienījamās Dāmas un kungi!

 Pateicamies par Jūsu interesi mūsu WEB saitam. Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs, kā mūsu nākamos viesus, un sveicināt vēsturiski bagātajā Latgales zemē. Viesu nams “OSMANY” atrodas skaistākā un lielākā ezera krastā.

Būsiet mīļi gaidīti Viesu namā “OSMANY”, kur Jūs varēsiet atpūsties, labi pavadīt atvaļinājumu un brīvdienas. Spēku, enerģiju gūsiet no Latgales šalcošajiem mežiem un krāšņās dabas. Šī zeme ir vēsturiski bagāta ar savu pagātni, kura ir iesakņojusies 10. gadsimtā. Viena no mīļākajām vietām “OSMANY” nama viesiem ir Folkenberga pilsdrupas Mākoņkalnā. No augstienes, kura atrodas 247 m virs jūras līmeņa, paveras brīnišķīgs skats uz lielāko Latgales Rāznas ezeru.

Jūs varat apmeklēt mūsu WEB saitu daļu un iepazīties ar Folkenberga pils vēsturi.

Viesu nams “OSMANY” atrodas 35 km attālumā no Rēzeknes un 285 km no Rīgas. Tas ir ekoloģiski tīrā ezera krastā, 80 m attālumā. Māja pilnībā būs Jūsu rīcībā visā viesošanās laikā, kā arī, saimniecības piederumi, mājas tehnika un visa nama teritorija.

Lai pilnībā iepazītos ar Viesu nama “OSMANY” pakalpojumiem, lūdzu apmeklējiet mūsu WEB saitu daļu “PAKALPOJUMI” un “JAUNUMI”, kur ir atrodama visa informācija par sezonas papildus izklaidēm.